Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Ялті запроваджено тимчасовий мораторій на виділення землі

0 14

У Ялті введено тимчасовий мораторій на виділення земельних ділянок.

Як повідомили УНІАН в мерії Ялти, сьогодні депутати Ялтинської міської ради прийняли рішення «Про заходи щодо регулювання земельних відносин на території міста Ялти».

«Фактично це – запровадження тимчасового мораторію на виділення земельних ділянок у власність або в оренду громадянам і юрособам на території Ялти нижче Південнобережного шосе (траса Сімферополь-Ялта-Севастополь)», – зазначили в мерії. «За» запровадження мораторію одностайно проголосували 37 депутатів, присутніх на сесії міськради.

Рішення про запровадження мораторію прийняте до завершення розробки і затвердження на сесії міської ради Правил забудови території Ялти. «Орієнтовно Правила забудови будуть прийняті в квітні 2009 року», – повідомили в мерії.

Ялтинські депутати також рекомендували міській раді Алупки і селищним радам Південного берегу Криму прийняти на своїх сесіях подібні рішення про запровадження мораторію на виділення земельних ділянок під забудову до розробки і прийняття правил забудови території.

Джерело:

Уніан

Залиште коментар