Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ прийнято перші постанови пленуму

0 11

30 вересня 2011 року у Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ відбулося чергове засідання пленуму.

На сьогоднішньому засіданні було затверджено Положення про Науково-консультативну раду Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ та визначено її персональний склад. Крім того, пленум затвердив Положення про процедуру підготовки, прийняття та оприлюднення постанов пленуму Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ. Судді ВССУ заслухали інформацію щодо узагальнення судової практики про застосування судами кримінально-процесуального законодавства при призначенні судових експертиз і використання їх висновків у кримінальному судочинстві.

Після обговорення проектів у другому читанні пленум ВССУ прийняв свої перші постанови – «Про судову практику розгляду справ про розкриття банками інформації, яка містить банківську таємницю, щодо юридичних та фізичних осіб» та «Про судову практику застосування статей 353-360 Цивільного процесуального кодексу України». Доповідачами з цих питань виступили судді ВССУ Олег Ткачук та Галина Юровська. Прийняті постанови будуть направлені в апеляційні суди України для застосування рекомендацій у практиці, а також опубліковані у відповідних офіційних виданнях.

Теги:

ВССУ

Джерело:

ВССУ

Залиште коментар