Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Вищій раді юстиції не виключають звільнення судді за бійку в кафе

0 19

Правоохоронні органи розслідують інцидент в одеському нічному клубі “Ібіца”, де колишній депутат облради 24-річний Дмитро Чернушенко і його дружина, суддя з Києва Ольга Д., побилися з охоронцями. Про це повідомляє радіо “Свобода” із засланням на голову Вищої ради юстиції Володимира Колесніченка. Чиновник запевнив, що ВРЮ “не втручається, аби не впливати на слідство”. “Неналежна поведінка суддів у вільний від роботи час може вважатися порушенням присяги. У повноваженнях Вищої ради юстиції давати правову оцінку такого роду вчинкам. Я думаю, що поведінка судді, що порушує норми моралі, може стати приводом для звільнення”, — заявив Колесніченко.

Нагадаємо, бійка сталася в ніч на 8 липня. Крім того, у розпорядженні редакції є відеозапис бійки. Молодий чоловік і його супутниця були на підпитку. Вони відмовилися пройти перевірку на металодетекторі, обов’язкову для всіх гостей клубу. Після бійки парочку затримали співробітники міліції, але незабаром відпустили, узявши пояснення.

Теги:

ВРЮ, суддівська етика

Джерело:

Подробности

Залиште коментар