Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У ВССУ встановили інформаційний кіоск

0 21

Скориставшись комп’ютерним “кіоском” у вестибюлі ВССУ, громадяни зможуть ознайомитися з порядком звернення до ВССУ, переліком справ, призначених до розгляду, реквізитами для сплати судового збору, зразками необхідних документів тощо.

Для підвищення рівня доступу громадян до інформації про стан розгляду справ та діяльність ВССУ у його вестибюлі розміщено інформаційний комп’ютерний кіоск. Скориставшись новим ресурсом, громадяни зможуть ознайомитися з порядком звернення до ВССУ, переліком справ, призначених до розгляду, реквізитами для сплати судового збору, зразками необхідних документів, графіком прийому громадян, а також знайти контактну інформацію для зв’язку з працівниками апарату ВССУ тощо.

Як повідомляє прес-служба ВССУ, також триває робота над встановленням на офіційному веб-сайті довідкової системи щодо розгляду справ та скарг, за допомогою якої громадяни зможуть, увівши номер справи або прізвище, отримати інформацію щодо руху справ у суді.

Теги:

ВССУ

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар