Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У ВССУ відкрито перший у судових установах України сall-центр

0 23

12 липня 2011 року у Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ (далі – ВССУ) за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Україна: верховенство права» (далі – Проект) відбулося відкриття та презентація першого в судових установах нашої держави сall-центру. Метою його створення є забезпечення інформаційних потреб громадян України, сприяння відкритості й прозорості роботи суду.

Урочиста церемонія розпочалася з вітального слова заступника Голови ВССУ Михайла Вільгушинського. Він відзначив досягнення фахівців Проекту, які упродовж останніх років активно працюють для приведення судочинства України у відповідність до європейських і світових стандартів.

Під час церемонії відкриття також виступили заступник директора відділу сприяння розвитку демократії та врядування Агентства США з міжнародного розвитку в Україні Лора Павлович, керівник Проекту Девід Вон, заступник Голови ВССУ Станіслав Міщенко.

Сall-центр ВССУ створено з використанням новітніх інформаційних технологій. Зокрема, упроваджено опцію «інтерактивний довідник оператора» – це супроводження і навігація оператора сall-центру упродовж телефонного діалогу з абонентом.

Відтепер громадяни матимуть змогу отримати довідкову інформацію за телефоном сall-центру: (044) 363-41-50.

Теги:

ВССУ

Джерело:

ВВСУ

Залиште коментар