Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У ВР зареєстрований законопроект про зменшення терміну навчання у загальноосвітніх навчальних закладах з 12 до 10 років.

0 17

Народний депутат від блоку “Наша Україна – Народна самооборона” Анатолій Грищенко вніс на розгляд парламенту законопроект №5252 “Про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження десятирічного терміну навчання для здобуття повної загальної середньої освіти”.

Згідно із законопроектом, зарахування учнів до загальноосвітніх навчальних закладів здійснюватиметься, як правило, не з шести років, як це має місце зараз, а з семи.

Також пропонується визначити, що термін навчання для здобуття повної загальної середньої освіти у загальноосвітніх навчальних закладах скоротиться з 12 до 10 років:

3 роки  (1-3 класи) – у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня;

5 років (4-8 класи) – у загальноосвітніх навчальних закладах IІ ступеня;

2 роки (9-10 класи) – у загальноосвітніх навчальних закладах IІІ ступеня.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар