Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У ВР зареєстрований проект закону щодо упередження наслідків світової кризи.

0 12

У Верховній Раді зареєстрований проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо упередження наслідків світової кризи). Законопроект №3306 поданий сьогодні народним депутатом від БЮТ Сергієм Терьохіним.

Нагадаємо, 19 жовтня Президент України Віктор Ющенко підписав указ, яким він припиняє дію свого указу №911 про розпуск ВР і призначення дострокових парламентських виборів на 7 грудня 2008 р. Згідно з указом, робота парламенту буде тимчасово відновлена “на декілька днів”.

Президент наполягає на розгляді парламентом антикризових законопроектів, а також внесенні змін до держбюджету-2008, зокрема в частині фінансування позачергових виборів у ВР. Вчора депутати від БЮТ заблокували трибуну і президію ВР, вимагаючи першочергового розгляду антикризових, а не виборчих законопроектів.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар