Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У ВР внесений законопроект, за яким іноземні інвестиції зможуть здійснюватися у майновій формі.

0 20
У Верховній Раді (ВР) України внесений законопроект про внесення змін до закону України “Про режим іноземного інвестування” (щодо удосконалення правового регулювання видів та державної реєстрації іноземних інвестицій). Автором законопроекту є нардеп від фракції БЮТ Сергій Терьохін.
Згідно із запропонованим законопроектом іноземні інвестиції зможуть здійснюватися не лише у вільно конвертованій іноземній валюті, але й у майновій формі. Також, згідно із законогпроектом Кабінет міністрів України визначає виключний перелік підстав для відмови у державній реєстрації таких інвестицій, якщо внаслідок їхнього внесення може виникнути загроза економічній безпеці України або можуть бути порушені інтереси українського суспільства.

Джерело:

РБК -Україна

Залиште коментар