Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Вінниці обговорюють проблемні питання застосування законодавства щодо соціальних виплат

0 24

Сьогодні у Вінницькому апеляційному адміністративному суді України проходить круглий стіл «Проблемні питання застосування законодавства, пов’язаного із соціальними виплатами пільговим категоріям громадян в Україні».

Участь у цьому заході беруть депутати Верховної Ради України, представники Генеральної прокуратури України, Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України, Міністерства соціальної політики України, Пенсійного фонду України, судді Верховного Суду України, Вищого адміністративного суду України та Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ.

ВАСУ на конференції представляє Голова суду Олександр Пасенюк, заступник Голови Михайло Цуркан та секретар Пленуму Михайло Смокович.

Метою проведення заходу є обговорення та пошук шляхів вирішення актуального питання нарахування та здійснення соціальних виплат окремим категоріям громадян.

Теги:

ВАСУ, Пасенюк О., соціальні виплати

Джерело:

ВАСУ

Залиште коментар