Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У ВГСУ відбувся Пленум

0 19

29 травня 2013 року під головуванням очільника Вищого господарського суду України Віктора Татькова відбувся пленум Вищого господарського суду України (далі – ВГСУ). У роботі пленуму взяв участь заступник Генерального прокурора України Михайло Гаврилюк.

За результатами Пленуму прийнято постанови:

– “Про внесення змін і доповнень до постанови пленуму Вищого господарського суду України від 17.05.2011 № 6 “Про деякі питання практики розгляду справ у спорах, що виникають із земельних відносин”;

– “Про внесення змін і доповнень до деяких постанов пленуму Вищого господарського суду України”;

– “Про деякі питання практики застосування позовної давності у вирішенні господарських спорів”;

– “Про деякі питання визнання правочинів (господарських договорів) недійсними”;

– “Про деякі питання практики застосування законодавства про оренду (найм) майна”.

Постановами пленуму ВГСУ “Про внесення змін і доповнень до постанови пленуму Вищого господарського суду України від 17.05.2011 № 6 “Про деякі питання практики розгляду справ у спорах, що виникають із земельних відносин” та “Про внесення змін і доповнень до деяких постанов пленуму Вищого господарського суду України” приведено у відповідність до чинного законодавства раніше прийняті постанови пленуму.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар