Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Україні включили пенсійний калькулятор

0 29

Для підвищення прозорості діяльності Пенсійного фонду України розроблена програма «Пенсійний калькулятор», яка надаватиме громадськості інформаційні послуги, зокрема, визначення розміру пенсії за віком на загальних підставах в солідарній системі. Про це повідомляє прес-служба Пенсійного фонду.

Так, завантаживши з офіційного веб-сайту Пенсійного фонду програму «Пенсійний калькулятор» на комп’ютер, кожен бажаючий зможе самостійно зробити розрахунок розміру майбутньої трудової пенсії за віком на загальних підставах в солідарній системі.

У Фонді відзначили, що розрахунок робиться лише за двома параметрами – заробітна плата і страховий стаж, тому обчислена таким чином сума пенсії може розглядатися лише як орієнтовна.

“Калькулятор не в змозі врахувати всіх обставин, які слугують підставою для визначення права на пенсію, і окремих особливостей, що впливають на розмір пенсії, – відзначив заступник голови правління Пенсійного фонду Нікітенко. – Точну суму пенсії кожній конкретній особі зможе визначити лише працівник управління Пенсійного фонду на підставі всіх представлених заявником документів”.

Теги:

Пенсійний фонд України, розрахунок пенсій

Залиште коментар