Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Україні буде новий Реєстр громадських об’єднань

0 14

Ухвала про порядок ведення такого реєстру була розроблена Міністерством юстиції на виконання Закону України «Про громадські об’єднання» (вступає в силу з 1 січня 2013 року) і схвалено на засіданні Кабінету міністрів 19 грудня. Про це повідомили в прес-службі Міністерства юстиції України.

Як наголошується в повідомленні, новий Реєстр громадських об’єднань забезпечить загальний доступ до інформації про об’єднання, яка до цих пір містилася в різних базах даних.

В цілому, Реєстр громадських об’єднань буде створений на основі відомостей Реєстру громадських організацій Єдиного реєстру громадських формувань – про легалізовані і зареєстровані громадські організації (всеукраїнські, міжнародні, місцеві громадські організації, їх союзи, місцеві організації всеукраїнських, міжнародних громадських організацій), а також філії, відділення, представництвах і інші структурні осередки громадських (неурядових) організацій іноземних держав на території України.

Крім того, в новому Реєстрі громадськх об’єднань буде забезпечений обмін відомостями між цим Реєстром і Єдиним державним реєстром юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців.

Введення такої процедури, серед іншого, стане кроком для уникнення подвійного внесення відомостей про зареєстровані громадські об’єднання і створить сприятливі умови для прискорення процедури отримання статусу юридичної особи і дій, пов’язаних із статусом юридичної особи, йдеться в повідомленні Мін’юсту.

Основні відомості, які міститимуться в Реєстрі громадських об’єднань, будуть відкритими для безкоштовного доступу на офіційному веб-сайті уповноваженого органу з питань реєстрації (Державна реєстраційна служба України).

Теги:

громадські об’єднання

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар