Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У тиждень права надаватимуть безоплатну правову допомогу

0 15

Всеукраїнський тиждень права триватиме у столиці з 10 до 15 грудня

10 грудня у навчальних закладах Києва проведуть Всеукраїнський урок “Права людини”, який присвячено проголошенню загальної декларації прав людини.

Також передбачено надання безоплатної первинної правової допомоги громадянам через центри правової допомоги та громадські приймальні, проведення науково-практичних конференцій, круглих столів, майстер-класів присвячених тематиці дотримання прав людини за участю провідних юристів, представників влади та громадських організацій.

Крім того, протягом правового тижня у столиці відбуватимуться книжкові виставки, презентації різноманітної літератури. У закладах освіти та культури для юних киян проводитимуть тематичні лекції, бесіди, правові вікторини та конкурси.

Теги:

тиждень права, безоплатна правова допомога

Джерело:

УНН

Залиште коментар