Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У ЦВК стверджують, що Генпрокуратура відмовила у кримінальній справі відносно Усенко-Чорної

0 16

Генеральна прокуратура відмовила в порушенні кримінальної справи відносно окремих членів Центральної виборчої комісії.

Про це повідомили у відділі взаємодії зі ЗМІ секретаріату Комісії, посилаючись на відповідний лист від Генпрокуратури, передає УНІАН.

Зокрема, за даними ЦВК, в цьому листі наголошується, що за результатами перевірки дотримання вимог чинного законодавства службовими особами ЦВК в ході створення автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи „Державний реєстр виборців” протягом 2007-2008 років, реалізованої за матеріалами Служби безпеки України, 4 грудня 2008 року відмовлено в порушенні кримінальної справи відносно членів Центральної виборчої комісії та інших службових осіб Комісії у зв’язку з відсутністю в їх діях ознак яких-небудь злочинів у сфері службової діяльності.

Отже, ЦВК констатує, що всі звинувачення окремих представників Секретаріату Президента на адресу Комісії та її посадовців є надуманими і безпідставними.

Крім того, відзначили в ЦВК, залишається відкритим питання щодо законності і упередженості дій Служби безпеки України в частині проведення оперативно-розшукових заходів щодо посадовців Центральної виборчої комісії. “Такі дії можуть розцінюватися як спроби забороненого законами (зокрема, Кримінальним кодексом, Законом „Про Центральну виборчу комісію”) тиску на членів Комісії і, безумовно, вимагають належної оцінки з боку Генеральної прокуратури України”, – повідомили в ЦВК.

Нагадаємо, в жовтні минулого року заступник голови Секретаріату Президента Марина Ставнійчук заявляла, що СБУ і Генпрокуратура розглядають можливість порушення кримінальної справи відносно окремих посадовців ЦВК.

Ставнійчук пояснила, що йдеться про посадовців, які займалися в ЦВК питаннями створення Державного реєстру виборців.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар