Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У світі відзначають День захисту дітей

0 15

Сьогодні, 1 червня, в Україні, як і у світі, відзначається міжнародний День захисту дітей. Зі святом українців привітав голова держави Віктор Янукович.

День захисту дітей був заснований у листопаді 1949 р. у столиці Франції місті Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше “Міжнародний день захисту дітей” відзначався в 1950 р. Згодом цю ініціативу підтримала Організація Об’єднаних Націй (ООН).

30 травня 1998 р. Президент України Леонід Кучма підписав Указ № 568/98 “Про день захисту дітей”, який наказував відзначати День захисту дітей в Україну щороку 1 червня.

Відзначимо, що дата для проведення цього свята була обрана главою держави не випадково. 27 вересня 1991 р. в країні набула чинності конвенція про права дитини – міжнародний правовий документ, що визначає права дітей на освіту, користування досягненнями культури, правом на відпочинок і дозвілля, і надання інших послуг дітям державами-членами ООН. Тому “День захисту дітей” був приурочений керівництвом країни до Міжнародного дня захисту дітей, який також відзначається 1 червня.

Теги:

День захисту дітей, права дитини

Джерело:

РБК_України

Залиште коментар