Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У судах Харкова з’являться присяжні

0 12

У Харкові затвердили списки присяжних для всіх районних судів міста – таке рішення було прийняте сьогодні на черговій сесії Харківської міськради.

Як пояснив директор юридичного департаменту Харківської міської ради Володимир Коваленко, рішення пов’язане зі внесенням змін до законодавства, зокрема з прийняттям нового Кримінального процесуального кодексу. Списки присяжних були складені окремо для кожного суду. До них увійшли від 12 до 24 осіб.

Як відзначив Коваленко, кількість присяжних також визначається індивідуально — залежно від навантаження і інших чинників.

Як повідомлялося, Верховна Рада України прийняла в цілому проект нового Кримінального процесуального кодексу 13 квітня. Новий кодекс набере чинності в листопаді цього року.

Теги:

суд, присяжні, Кримінальний процесуальний кодекс України

Джерело:

Подробности

Залиште коментар