Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У страховиків з’явиться база даних з автоцивілки

0 21
З 1 січня 2010 р. в Україні запрацює централізована база даних з “автоцивілу”. Її впровадження вигідно всім: страховикам допоможе успішніше боротися з шахраями, Держфінпослуг – оперативно відслідковувати ситуацію на ринку “автоцивілки”, а клієнтам – швидше отримати страхову виплату.

Моторне (транспортне) страхове бюро (МТСБУ) на цьому тижні вже почало підготовку страховиків до роботи з цією базою даних. “З 8 по 22 грудня фахівці страхових компаній пройдуть навчання в МТСБУ з цього приводу, а з 1 січня 2010 централізована база даних власників полісів ОСАЦВ вводиться в промислову експлуатацію”, – повідомив “Делу” заступник гендиректора МТСБУ Іван Гумінський.

Заступник гендиректора МТСБУ Іван Гумінський відзначає, що з нового року страховики повинні будуть в онлайн-режимі заповнювати загальну базу даних МТСБУ за поточний та минулі періоди своєї роботи на ринку “автоцивілки”. Компанії будуть вносити до бази інформацію про клієнтів, полісах, автомобілі, регресних позовах, страхові випадки і виплати по ОСАГО.

“За допомогою цієї бази даних потерпілі в ДТП зможуть швидко з’ясувати, чи був вдарила їх автомобіль на момент аварії застрахованим, а це, у свою чергу, допоможе прискорити врегулювання збитків. Страховики, зі свого боку, зможуть відстежувати повну картину страхових випадків і виплат по полісах ОСАГО, що дозволить їм адекватно оцінювати свої ризики і уникати випадків шахрайства “, – пояснює вигоди президент МТСБУ Володимир Романишин.

За його словами, база даних стане в нагоді і самому регулятору – для більш детального і оперативного моніторингу ринку “автоцивілки”: хто з страховиків сумлінно платить відшкодування, а хто затягує з виплатами.

Залиште коментар