Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У столиці працівники Держрезерву попалися на фінансових махінаціях

0 19

У Києві викрито службових осіб Державного комітету України з державного матеріального резерву, які завдали 35,5 млн грн збитків державі. Як повідомляє УНІАН з посиланням на Департамент зв’язків з громадськістю МВС України, встановлено, що посадові особи, знаючи про заборгованість одного з ВАТ перед Держрезервом на суму 39 млн грн та діючи в інтересах товариства з обмеженою відповідальністю, реалізували останньому за заниженою вартістю майно боржника, ніж завдали збитки державі на суму 35,5 мільйона гривень.

В даний час Генеральною прокуратурою України порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Теги:

Держрезерв, зловживання

Джерело:

Під прицілом

Залиште коментар