Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У США скасовано заборону на в’їзд до країни для ВІЛ-інфікованих іноземців.

0 15

Сполучені Штати скасували одну з імміграційних заборон, що діяла впродовж 22 років, на підставі якої ВІЛ-інфіковані іноземці не могли в’їжджати в країну. Скасування заборони набуло чинності з 4 січня, передає Бі-бі-сі. Зміни до імміграційного законодавства сталі можливі завдяки двом чинникам: удосконаленню методів профілактики СНІДу і зміні громадської думки. За словами президента США Барака Обами, заборона на в’їзд до країни ВІЛ-інфікованих не відповідала наміру Вашингтону стати лідером в боротьбі зі СНІДом. У жовтні 2009 р. Б.Обама заявив, що заборона на в’їзд в США ВІЛ-інфікованих туристів “заснована на страхах, а не на фактах”. “США є світовим лідером в дослідженнях в області лікування СНІДу, але разом з тим входять до списку країн, що забороняють в’їзд людям, страждаючим від імунодефіциту”, – сказав він.

У 2012 р. США вперше приймуть у себе міжнародний саміт, що проводиться кожні два роки, присвячений проблемам ВІЛ-інфекції і СНІДу.

До списку країн, що забороняють в’їзд для ВІЛ-інфікованих, входять Росія, Китай, Ірак, Саудівська Аравія, Катар, Оман, Молдова, Вірменія, Бруней, Лівія, Судан, Південна Корея.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар