Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У СНД буде створена асоціація суддів

0 16

Як повідомили в прес-службі Виконавчого комітету СНД, 29-30 вересня в Алмати пройде засідання ради голів вищих арбітражних, господарських, економічних та інших судів, що вирішують справи за спорами у сфері економіки.

Учасники засідання планують розглянути близько 10 питань. Зокрема, члени ради розглянуть питання щодо практики застосування угоди про порядок вирішення спорів, пов`язаних зі здійсненням господарської діяльності, й нову редакцію рекомендацій із застосування угоди про розмір держмита і порядок його стягнення при розгляді спорів між суб`єктами господарювання різних країн.

«Також планується винести на обговорення питання, що стосуються митного законодавства країн Співдружності в умовах інтеграції, визначення черговості погашення вимог за грошовими зобов`язаннями, надання міжнародної правової допомоги між державами – учасницями СНД, створення Євразійської юридичної мережі у цивільних і економічних справах та низку інших», – йдеться в повідомленні прес-служби Виконкому СНД.

Довідка УНІАН. Рада голів вищих арбітражних, господарських, економічних та інших судів, що вирішують справи за спорами у сфері економіки, утворена в 2002 році з метою подальшого розвитку міждержавної співпраці й розширення взаємної правової допомоги у економічних спорах.

До складу ради входять представники Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії, Таджикистану та України.

Теги:

Рада голів вищих арбітражних, господарських, економічних та інших судів СНД

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар