Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Сєверодонецькому суді для громадян запровадили dress-код

0 19

У Сєверодонецькому міському суді Луганської області розпорядженням голови суду запроваджено вхідний dress-код: у будинок не пропускають чоловіків, вдягнених у шорти.

Про це повідомив кореспонденту УНІАН голова обласного осередку Комітету виборців України Олексій СВЄТІКОВ.

Він заявив, що це нововведення перешкоджає здійсненню правосуддя. Так, у вівторок, 30 червня, охорона не пропустила в будівлю суду неповнолітнього Станіслава К., який з`явився за повісткою “одягнений не за формою”. Стосовно нього суд мав розглянути адміністративний протокол, складений працівниками міліції ще 5 травня. Але, зазначив О.СВЄТІКОВ, в силу відсутності в суді змінних штанів оштрафувати юнака не вдалося: поки троє міліціонерів чекали хлопця в кабінету судді, ще один туди його не пропускав.

Юристи КВУ надають Станіславові К. юридичну допомогу, бо вважають, що при складанні цього адмінпротоколу була порушена ст. 40 Конвенції про права дитини.

Джерело:

Уніан

Залиште коментар