Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Сербії страйкують поліцейські

0 27

Майже 13 тисяч сербських поліцейських, що складає чверть від всього особового складу МВС країни, вийшли на страйк. Про це заявив голава однієї з найбільших профспілок поліцейських країни Велімір Барбулов. За його словами, співробітники правоохоронних органів почали акцію протесту, вимагаючи 40%-ї надбавки до зарплати.

Він також відзначив, що перед початком страйку поліцейські звернулися до всіх спортивних асоціацій і клубів країни з проханням відмінити всі змагання і матчі, оскільки поліцейські не зможуть забезпечити їхню безпеку. В той же час, ще дві профспілки співробітників правоохоронних органів відмовилися брати участь у страйку, заявивши, що вона загрожує безпеці країни напередодні мітингу опозиції, який призначений на суботу в Бєлграді.

У відповідь на критику, Барбулов повідомив, що у разі потреби, якщо від цього залежатиме правопорядок, поліцейські повернуться до виконання своїх обов’язків.

Теги:

профспілка поліцейських

Джерело:

Левый берег

Залиште коментар