Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Росії змінено порядок постановки на облік іноземців

0 14
 Державна Дума на засіданні в середу, 24 червня, прийняла в третьому, остаточному читанні закон, уточнюючий порядок і терміни постановки на міграційний облік окремих категорій іноземців, що постійно або тимчасово проживають у Росії.

Закон передбачає, що заява іноземного громадянина про реєстрацію має бути подана до органу міграційного обліку за місцем проживання в РФ протягом семи робочих днів з дати одержання ним дозволу на тимчасове проживання або дозвіл на проживання або з дати переїзду.

У супровідних документах наголошується, що існує суперечність норм, що визначають термін, протягом якого іноземцю потрібно зареєструватися. Діючі норми зобов’язують враховувати за місцем перебування постійно проживають в РФ іноземців протягом семи робочих днів, а тимчасово проживачих – протягом трьох робочих днів з дня їх прибуття. Тобто конкретний термін постановки на облік за місцем перебування в даних випадках, фактично, не встановлюється, йдеться у пояснювальній записці.

Якщо житло перебуває у власності в іноземця, він має право самостійно заповнити повідомлення про своє прибуття і подати його до органу міграційного обліку, зазначається в документі.

При прибуття або вибуття іноземця з готелю адміністрація може повідомити орган міграційного обліку з використанням засобів зв’язку в порядку та на умовах, які будуть встановлені ФМС.

Закон набуде чинності після закінчення 90 днів після його опублікування.

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар