Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Росії заборонили лупцювати дітей

0 29
Новий уповноважений з прав дитини в Росії Павло Астахов висловився проти тілесних покарань для дітей, в тому числі і ляпанців.

“Я шльопати дітей не дозволяю! І в кут ставити – теж”, – повідомив Астахов у відповідь на питання про допустимі заходи покарання для дітей. На його думку, дитина має повний набір прав і свобод. Також свою позицію щодо покарань для дітей він пояснив рішенням Європейського суду з прав людини, яке забороняє лупцювати, удари взуттям, лінійкою, покаранням у вигляді стояння в незручній позі і інші заходи впливу.

Тим часом дитячий омбудсмен відмовився відповідати на питання про те, чи карав він коли-небудь свого сина, пославшись на те, що мова йде не про його особистий досвід, а про його позицію як уповноваженого з прав дитини.

Незважаючи на досить категоричне ставлення до покарань для дітей Астахов зазначив, що ляпас не може стати підставою для вилучення дитини із сім’ї. У той же час “образливий або хворобливий” ляпас повинен бути підставою для контролю відносин у родині.

Павло Астахов був призначений уповноваженим з прав дитини в кінці 2009 року. До цього він був відомий як ведучий телепрограми “Час суду” і адвокат, учасник багатьох гучних процесів.

Джерело:

ТСН

Залиште коментар