Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Раді запропонували ліцензіювати збір інформації про фізосіб для знайомств в Інтернеті

0 14

Протидія торгівлі людьми названа метою законопроекту № 8702 його авторами – групою депутатів парламенту з фракцій Партії регіонів і “Реформи ради майбутнього”.

Для цього вони пропонують ввести обов’язкове ліцензування діяльності по збору і розповсюдженню інформації в мережі Інтернет про фізичних осіб з метою їх знайомства.

Неотримання ліцензій і недотримання ліцензійних умов (останні повинен розробити Кабмін) відповідно до проекту стане адміністративним правопорушенням. За це в КпАП хочуть встановити відповідальність у вигляді штрафу від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 8500 до 17000 гривень) “з конфіскацією знарядь діяльності чи без такої”.

Теги:

ліцензування діяльності в інформаційній сфер, торгівля людьми, Партія регіонів, Кабмін, КпАП, адміністративне правопорушення, 1000 неоподатковуваних мінімумів громадян

Джерело:

Ліга-Закон

Залиште коментар