Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Раді відмовилися реєструвати законопроект про амністію Ю.Луценка та Ю.Тимошенко

0 23

Апарат Верховної Ради України відмовився зареєструвати законопроект про амністію лідерів опозиції, вважаючи документ політично заангажованим. Про це повідомили у прес-службі народного депутата Генадія Москаля.

Нагадаємо, що 7 вересня народний депутат Геннадій Москаль вніс до Верховної Ради законопроект “Про амністію Ю.Тимошенко та Ю.Луценка”, мета якого – утвердження політичних свобод та демократичних цінностей в Україні, поліпшення міжнародного іміджу, усунення перешкод на шляху інтеграції України у Європейський Союз, припинення звинувачень влади у кримінальному переслідуванні опозиційних лідерів.

Як відомо, відповідно до статті 92 Конституції України і Закону України “Про застосування амністії в Україні”, Верховна Рада України може звільнити від кримінальної відповідальності осіб, проти яких ведеться кримінальне переслідування.

Теги:

апарат Верховної Ради України, законопроект

Джерело:

УНН

Залиште коментар