Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Раді повернулися до ідеї обирати мера Києва в два тури і обмежити його повноваження

0 20

Парламентський комітет з питань держбудівництва і місцевого самоврядування, на чолі з екс-мером Олександром Омельченком, зареєстрував законопроект про внесення змін до закону про Київ. Згідно з документом, народні обранці хочуть проводити вибори мера як президентські: у два тури, якщо один з кандидатів не набрав 50% голосів, а також розділити повноваження мера і голів Київміськадміністрації, повідомляє «Сегодня».

За словами члена комітету, нардепа від ПР Олександра Чорноморова, в діючому законі, прийнятому ще 15 січня 1999 року, закладені застарілі норми. «Зокрема, там відсутнє положення, що закріплює за Києвом функції адмінцентра Київської області», – пояснює Чорноморов. За його словами, розмежувавши поєднання посад, депутати хочуть зробити з діючого мера Леоніда Черновецького, по суті, «весільного генерала» без можливості розпоряджатися бюджетними коштами і впливати на життя міста.

Нагадаємо, 4 березня Верховна Рада відправила на повторне перше читання законопроект №2023 «Про внесення змін до деяких законів України (про розмежування функцій і повноважень Київського міського голови і голови Київської міської державної адміністрації)».

Крім того, в лютому цього року Рада провалила ухвалення закону про вибори мера Києва в два тури.

Джерело:

proUA

Залиште коментар