Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Раді хочуть ввести кримінальну відповідальність за порушення заборони на гральний бізнес

0 47

4 депутати від фракції Партії регіонів, 8 від Блоку Юлії Тимошенко, по 1 від «Нашої України-Народної самооборони», Блоку Литвина і Комуністичної партії пропонують Верховній Раді ввести кримінальну відповідальність за порушення закону про заборону на ведення грального бізнесу.

Про це йдеться в законопроекті № 5199 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України» (відносно встановлення кримінальної відповідальності за організацію і проведення азартних ігор), зареєстрованому в парламенті 7 жовтня.

Законопроект припускає внесення до Кримінального кодексу статті про те, що ведення грального бізнесу, незалежно від рівня доходу, карається позбавленням волі на термін від 4 до 6 років, а при повторному покаранні – від 8 до 10 років.

Також проект передбачає законодавче визначення азартної гри і грального бізнесу як діяльності з організації таких ігор з метою отримати прибуток.

Автори пропонують не відносити до азартних ігор організацію лотерей, творчих конкурсів, спортивних змагань, ігор без отримання гравцями призів або виграшу, гри на автоматах типу «кран-машина», де гравець отримує як приз витягнуту ним іграшку, а також розіграші на безкоштовній основі.

Автори проекту – депутати від ПР Василь Горбаль, Владислав Лук’янов, Віктор Бондаренко і Олексій Плотников, від БЮТ – Дмитро Ветвицький, Олег Ляшко, Андрій Павловський, Павло Унгурян, Олександр Сочка, Євгеній Константинов, Валерій Дубіль і Олег Бабаєв, від НУНС – Олег Новіков, від БЛ – Микола Шершун, від КПУ – Сергій Гордієнко.

Нагадаємо, відповідно до закону «Про заборону грального бізнесу», що набрав чинності 25 червня, Кабінет Міністрів має в тримісячний термін розробити і внести на розгляд парламенту законопроект про діяльність з організації і проведення азартних ігор в спеціально відведених для цього гральних зонах.

25 червня закон про заборону грального бізнесу набрав чинності.

За матеріалами «Українські новини»

Джерело:

proUA

Залиште коментар