Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Президента планують ліквідувати 122 спецпрокуратури

0 20

За проектом нового закону “Про прокуратуру”, в Україні буде ліквідовано 122 спецпрокуратури – військові, екологічні та транспортні. Про це повідомив радник президента Андрій Портнов, який керує розробкою закону в Адміністрації президента.

Також, за словами радника, після прийняття закону будуть ліквідовані міські прокуратури в обласних центрах, пише  “Коммерсантъ Украина”.

“Вводиться уніфікована трирівнева система прокуратури – будуть місцеві прокуратури (аналог районних), регіональні (аналог Кримської республіканської, обласних, Київської та Севастопольської міських прокуратур) і Генеральна прокуратура. Це означає, що міські прокуратури в обласних центрах також ліквідуються”, – сказав Портнов.

“Ясно, навіщо це (міські прокуратури в обласних центрах – Ред.) було потрібно прокурорам – є думка, що “чим більше, тим краще”. Але тепер система буде уніфікована”, – зазначив радник.

Однак він відмовився робити прогноз кількості звільнених після реформи співробітників прокуратури.

“Вважаю неетичним робити такі прогнози”, – заявив Портнов і висловив надію, що генпрокурор зуміє знайти рішення щодо передислокації співробітників призначених до ліквідації установ.

Як повідомлялось, у березні Портнов заявив, що підготовка законопроекту про реформування органів прокуратури в Україні дається уряду складно.

 

Теги:

ГПУ, прокуратура

Залиште коментар