Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Польщі затримали банду авто злодіїв польського і українського походження

0 11

Як повідомила прес-служба Прикордонної служби Польщі, правоохоронці виявили 14 крадених автомобілів Lexus, Jaguar, Mercedes та BMW вартістю близько 450 тисяч доларів. «Затримано 14 осіб – мешканців Перемишля, Кракова, Катовіц, Гожова Вєлькопольського, Варшави віком від 22 до 64 років – в тому числі, 5 громадян України», – відзначила прес-служба.

Розслідуванням цієї справи, крім прикордонників, займалися представники Центрального розвідувального бюро польської поліції та МВС України у Львові.

Правоохоронці під час обшуків, в тому числі, в комісійних магазинах продажу авто знайшли обладнання, яке використовується для крадіжок машин, вирізані рами з номерами VIN, закордонні номери, реєстраційні документи, договори купівлі-продажу, а також автомобільні запчастини без ідентифікаційних номерів.

Прикордонники повідомили, що Окружна прокуратура у Перемишлі, яка займатиметься цією справою, пред’явила половині із затриманих звинувачення участі у злочинній групі, а іншій – у торгівлі краденими автомобілями.

Нагадаймо, у лютому польський суд арештував громадянина України за участь в банді автозлодіїв, котрі спеціалізувалися на викрадені машин класу «люкс» у Німеччині для їх перепродажу у Польщі. За даними польських правоохоронців, 42-річний українець керував організованим у польському містечку Cлубіце – на кордоні з Німеччиною – центром з фальсифікації німецьких авто-документів. Ця група викрала 56 автомобілів марок Lexus, Toyotа Land Cruiser, BMW X5 i X6 та Mercedes на «кілька сотень тисяч доларів».

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар