Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Пенітенціарній службі обрали Міс

0 18

17-18 листопада. в центральному офісі Державної пенітенціарної служби України відбулася фінальна частина конкурсу «Міс пенітенціарна служба України – 2011». На фінал конкурсу прибули учасниці – переможниці першого етапу цього конкурсу в областях, повідомили в прес-службі ПтСУ.

Фінальна частина конкурсу включала тестування учасниць на визначення професійної майстерності, відео- (або фото-) презентацію, а також дефіле у форменому одязі та у вечірній сукні.

З вітальним словом до учасників та гостей виступив голова Державної пенітенціарної служби України генерал-лейтенант внутрішньої служби Олександр Лісіцков.

 «Міс пенітенціарна служба України – 2011» стала інспектор Чернігівського міського відділу кримінально-виконавчої інспекцій Катерина Рубанова.

Були обрані також «Віце-Міс пенітенціарної служби України – 2011», «Перша Віце-Міс пенітенціарної служби України – 2011» та «Міс глядацьких симпатій».

Подібний конкурс пенітенціарна служба провела вперше.

Переможницям конкурсу були вручені подарунки, в тому числі грошові винагороди.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар