Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Парижі викрали екс-прокурора Київської області Гайсинського

0 20

Невідомі викрали в Парижі екс-прокурора Київської області Юрія Гайсинського, зажадали за нього 20 мільйонів доларів і відпустили через шість днів без сплати викупу.

У цій справі паризька поліція затримала двох осіб: водія, який зустрічав Гайсинського в паризькому аеропорту, і українського підприємця, з яким екс-прокурор приїхав до Парижа.

За даними слідства, Гайсинський супроводжував свого співвітчизника як експерт для підписання угоди щодо нерухомості. Колеги прилетіли 24 листопада і влаштувалися в готелі “Маврикій” в центрі французької столиці. Згідно із свідченнями Гайсинського та його супутника, їх викрали четверо озброєних людей в масках, коли вони їхали з готелю на взятому напрокат автомобілі.

Про зникнення українських громадян органи правосуддя повідомив французький адвокат, і 26 листопада за справу взялася паризька кримінальна поліція. Того ж дня зять Гайсинського, який має в Україні депутатську посаду, одержав від викрадачів вимогу про викуп: вони просили 20 мільйонів доларів. В неділю вранці викрадені опинилися в своєму готелі, хоча за їх звільнення ніхто не платив. Вони стверджують, що невідомі тримали їх в районі міста Фонтенбло (близько 60 кілометрів від Парижа). Ведеться слідство.

Джерело:

Уніан

Залиште коментар