Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Парламенті відбулося урочисте засідання

0 39

У Верховній Раді України пройшло урочисте засідання з нагоди 20-ї річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України. Як передає УНІАН, в засіданні взяли участь депутати ВРУ всіх скликань, представники судової гілки влади, дипломатичних місій, духовенства.

Крім того, у сесійній залі присутні всі члени Кабінету міністрів на чолі з прем’єр-міністром Миколою Азаровим, перший Президент України Леонід Кравчук, голова Верховної Ради другого та п’ятого скликань Олександр Мороз, колишній прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко.

Теги: Новини права, Леонід Кравчук, Олександр Мороз, Юлія Тимошенко, Микола Азаров, Николай Азаров, Юлия Тимошенко, Первый Президент Украины Леонид Кравчук, новости права

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар