Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Одеській області запровадили комендантську годину для підлітків

0 18

Ізмаїл став першим містом в Одеської області, де запровадили комендантську годину для неповнолітніх. Згідно з рішенням міськвиконкому, віднині в навчальний період дітям до 14 років не можна з’являтися на вулицях, в барах-ресторанах, комп’ютерних клубах і інших громадських місцях пізніше 21.00. Підліткам 14-16 років – після 22.00.

Під час канікул дія заборони зміщається на годину пізніше, розповів мер Ізмаїла Андрій Абрамченко.

Дитину, яку стражі порядку і співробітники мерії (рейди будуть спільними) побачать у пізній час без дорослих, заберуть в міліцію.

До власників розважальних закладів, які ігнорують рішення депутатів, також прийматимуться різні санкції – від штрафів до заборони на роботу увечері і вночі.

Причини, що спонукали мерію піти на такі заходи, – зростання дитячої злочинності, прогресуючий дитячий алкоголізм і участь підлітків в різних радикальних угрупуваннях, у тому числі неонацистських. “Думаю, ця ініціатива принесе лише користь дітям і батькам”, – заявив заступник голови облУВС Дмитро Фучеджі, додавши, що поки що немає планів упровадити досвід Ізмаїла по всьому Одеському регіону.

Теги:

підліткова злочинність

Джерело:

G-News

Залиште коментар