Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Миколаєві невідомий “замінував” одразу два суди

0 23

У Миколаєві невідомий сьогодні близько 8.05 по телефону повідомив у чергову частину міського управління міліції про замінування будівель двох судів – Центрального і Заводського. Про це повідомили в Центрі громадських зв’язків УМВС України в Миколаївській області.

Чоловік висунув вимогу – щоб судді цих судів своєчасно розглядали справи щодо цивільно-правових відносин. Він також уточнив, що вибух призначено сьогодні на 17.00.

Будинки й прилеглі території Центрального і Заводського судів Миколаєва були оперативно оточені працівниками спецслужб. Співробітники судів були евакуйовані.

На місце виїхали вибухово-технічна служба і співробітники Управління МНС, бригади швидкої медичної допомоги. Було проведено пошуки, однак вибухівки виявлено не було. Після закінчення робіт, приблизно о 10.00, оточення було знято. Правоохоронні органи ведуть пошук невідомого, який повідомив про замінування.

Нагадаємо, у серпні київські правоохоронці затримали підозрюваного в неправдивому повідомленні про мінування Печерського районного суду Києва й державної резиденції “Межигір’я” (село Нові Петрівці, Вишгородський район, Київська область), де живе президент Віктор Янукович.

Теги:

судова влада

Залиште коментар