Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У МВС склали карту передвиборчих правопорушень

0 13

З першого жовтня для відображення на електронній мапі щоденної інформації про зареєстровані правопорушення, які пов’язані з виборами народних депутатів в Україні, на сайті міністерства розміщено «Інтерактивну мапу зареєстрованих правопорушень».

Інформація розподіляється по категоріям та регіонам. Існує два види правопорушень: «З ознаками адміністративних правопорушень» та «З ознаками злочину». Вони різняться кольорами.

Крім того мапа містить інформацію про територіальні виборчі комісії – адресу, номер комісії.

Так, наприклад, станом на 3 жовтня на мапі розміщено інформацію про 1652 зареєстрованих правопорушення. За добу до органів внутрішніх справ надходить в середньому близько 100 повідомлень.

Крім того, Міністерство внутрішніх справ відслідковує повідомлення про порушення під час виборів народних депутатів, які висвітлюються на веб-сайтах громадських організацій. У порівнянні з подібними інтерактивними мапами громадських активістів, МВС реєструє щоденно приблизно на 40-50% більше таких повідомлень та відпрацьовує їх відповідно до законодавства України.

В МВС кажуть, що представлений сервіс дасть змогу громадянам України формувати об’єктивний власний погляд на перебіг подій, пов’язаних з виборами 2012.

Теги:

МВС, вибори народних депутатів

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар