Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У МВС обрано Громадську раду

0 18

27 січня у Міністерстві внутрішніх справ України відбулося засідання установчих зборів Громадської ради нового скликання. У роботі зборів взяли участь 33 представника громадських організацій, які в установленому порядку та у визначений час подали пакет необхідних документів, повідомляє прес-служба МВС.

Шляхом голосування члени установчих зборів визначили кількісний склад Громадської ради при МВС: до неї увійшло 25 представників інститутів громадянського суспільства. Після цього шляхом проведення рейтингового голосування 25 із 33 учасників зборів були обрані членами Ради.

Найближчим часом, після погодження протоколу роботи установчих зборів з Міністерством внутрішніх справ,  члени Громадської ради зберуться на своє перше засідання. На ньому буде визначено керівний склад Ради, а також окреслено коло питань, що потребують першочергової уваги.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар