Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У матеріалах Секретаріату на Тимошенко сім звинувачень

0 9

Служба безпеки України одержала і перевіряє інформацію щодо звинувачень Кабінету міністрів, які стосуються обороноздатності і безпеки держави.

Про це журналістам сказав виконуючий обов’язки голови СБУ Валентин Наливайченко.

«(Звинувачення стосуються) від тимчасового перебування військових формувань на території України до енергетичної безпеки», – сказав Наливайченко.

За його словами, в цих матеріалах існує 7 позицій.

Наливайченко відзначив, що ці звинувачення стосуються найвищих державних чиновників.

Він також сказав, що правову оцінку цієї інформації даватиме Генеральна прокуратура.

«Оскільки йдеться про найвищих державних службовців, правову оцінку надаватиме Генеральна прокуратура», – підкреслив Наливайченко.

Окрім цього, Наливайченко повідомив, що звинувачення також стосуються рішень Ради національної безпеки і оборони у сфері безпеки.

Як повідомлялося, 18 серпня Секретаріат Президента попросив правоохоронні органи перевірити інформацію про домовленості Блоку Юлії Тимошенко з Росією про підтримку на майбутніх виборах Президента.

14 серпня Секретаріат заявив про існування домовленостей між БЮТ і Росією про підтримку на виборах Президента.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар