Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У липні прокуратура порушила 74 кримінальні справи за фактами хабарництва

0 27

Як повідомила прес-служба ГПУ, протягом липня органи прокуратури України за матеріалами СБУ, МВС та податкової міліції порушили 74 кримінальні справи за фактами вимагання, отримання та давання хабарів.

Найбільше злочинів цієї категорії виявлено у АР Крим, м. Києві, Донецькій, Дніпропетровській, Луганській, Запорізькій та Черкаській областях.

Безпосередньо слідчим відділом ГПУ з розслідування кримінальних справ, пов’язаних з корупцією, розслідується 5 справ про такі злочини, виявлені спільно з СБУ, загальна сума хабарів у яких майже 1 млн. гривень.>

З часу введення в дію нового антикорупційного законодавства станом на 1 серпня правоохоронними органами України до суду спрямовано понад 50 протоколів про корупційні правопорушення, з яких понад третину складено органами прокуратури.

У переважній більшості протоколи складалися за фактами одержання неправомірної вигоди, дарунка, сумісництва, сприяння у здійсненні господарської діяльності та конфлікту інтересів.

Серед притягнутих до адміністративної відповідальності проректор одного з педагогічних вузів, один з голів райдержадміністрації, керівник Головного управління облдержадміністрації, а також працівники правоохоронних і контролюючих органів.

Новим антикорупційним законодавством передбачено відповідальність за корупційні правопорушення не лише службовців, але й громадян, які для вирішення своїх питань пропонують неправомірну вигоду посадовцям.

Загалом стосовно фізичних осіб правоохоронцями складено 8 таких протоколів.

Теги:

ГПУ, хабарництво

Джерело:

ГПУ

Залиште коментар