Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Львові шукають арсенал

0 14

12 жовтня під час перевірки складу озброєння Львівського державного університету внутрішніх справ було виявлено недостачу зброї, в тому числі пістолетів, гвинтівок, автоматичної зброї, а також зразків навчальної зброї. Про цю надзвичайну подію повідомили в управлінні зв’язків із громадськістю МВС України.

Наказом міністра внутрішніх справ України була створена група для перевірки обставин надзвичайної події у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Очолив групу заступник міністра Дмитро Ворона, до її складу увійшли фахівці кількох служб МВС: Департаменту внутрішньої безпеки, матеріального забезпечення, кадрового забезпечення, Головного управління внутрішніх військ МВС, Головного штабу МВС. Група терміново відбула у відрядження до навчального закладу для проведення службової перевірки. За результатами її роботи буде прийняте рішення в рамках чинного законодавства, повідомили в управлінні зв’язків з громадськістю МВС України.

Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов особисто приїжджав до Львова розібратися у ситуації із викраденням зброї із Львівського університету. Про це під час ефіру на одній із радіостанцій Львівщини сказав голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк. Губернатор Львівщини додав, що ця справа перебуває на особистому контролі у керівництва держави.

Раніше ЗМІ повідомляли, що прокуратура Львівської області порушила кримінальну справу проти співробітника міліції Львівського державного університету внутрішніх справ, якого звинувачують у крадіжці понад 120 пістолетів Макарова, двох автоматів Калашникова, одного кулемета та шести гвинтівок з оптичним прицілом.

Завдяки зусиллям правоохоронців, частину збої вже знайдено.

Теги:

Львівський державний університет внутрішніх справ, перевірка складу озброєння, недостача зброї, зразки навчальної зброї, фахівці МВС, внутрішні війська МВС, Головний штаб МВС, губернатор Львівщини, кримінальна справа, крадіжка пістолетів Макарова, правові новини

Джерело:

ЮВУ № 42

Залиште коментар