Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Львівській обл. засуджено громадянина за незаконний збут інформації з обмеженим доступом.

0 16

В рамках заходів щодо захисту державних інформаційних ресурсів співробітники СБ України у Львівській області встановили особу, яка незаконно продавала конфіденційну інформацію, що є власністю держави. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Зловмисник був затриманий СБУ під час реалізації інформації з обмеженим доступом. Правопорушником виявився 27-річний львів”янин, який за допомогою мережі Інтернет знаходив покупців і в подальшому збував бази органів державної влади України, в яких містилася інформація про суб”єктів зовнішньоекономічної діяльності. Після затримання зловмисника слідчим відділом управління СБУ у Львівській області було порушено кримінальну справу за ч.2 ст.361-2 (несанкціонований збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах, автоматизованих системах, комп”ютерних мережах або на носіях такої інформації) Кримінального кодексу України.

Районний суд Львова визнав правопорушника винним у скоєнні злочину і призначив йому покарання у вигляді 2 років позбавлення волі з конфіскацією програмних засобів, за допомогою яких здійснювався несанкціонований збут конфіденційної інформації.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар