Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Луценка хочуть створити національну базу ДНК

0 21

Міністерство внутрішніх справ розробило концепцію державної цільової програми на 2009-2013 роки, що передбачає створення національної бази ДНК.

Про це на прес-конференції повідомив заступник міністра внутрішніх справ Петро Коляда, передають «Українські новини».

Окрім створення національної бази ДНК, концепція передбачає кардинальне підвищення рівня експертного забезпечення діяльності правоохоронних органів щодо запобігання, виявлення, розкриття і розслідування злочинів проти життя, здоров’я, свободи, недоторканості людини, а також інших злочинів та правопорушень.

Крім того, концепція сприятиме вирішенню питань, що стосуються автоматизації та вдосконалення різних етапів ДНК-аналізу, застосування стандартних загальносвітових наборів реактивів для ідентифікації особи.

За словами Коляди, у цю національну базу ДНК будуть включені злочинці, потерпілі, а також непізнані трупи людей.

Концепція дозволить створити єдину мережу міжрегіональних лабораторій баз даних ДНК з автоматизованим обліком ДНК осіб, які підозрюються і звинувачуються в злочинах, осіб, узятих під варту, засуджених.

Замміністра внутрішніх справ підкреслив, що створення національної бази ДНК залежить від схвалення Кабінетом Міністром цієї концепції, на реалізацію якої необхідно 155 млн. гривень.

Нагадаємо, 14 квітня Верховна Рада ввела обов’язкове надання біометричних даних іноземцями та особами без громадянства при оформленні віз у дипломатичних представництвах і консульських установах України за кордоном з 1 січня 2010 року.

Державна прикордонна служба має намір завершити підготовку до введення біометричного контролю при перетині державного кордону іноземцями до 2010 року.

Джерело:

proUA

Залиште коментар