Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Київській області викрили 60 корупціонерів

0 21

Завдяки вжитим організаційно-практичним заходам у 2012 році прокуратурою Київської області розслідувано та направлено до суду 56 кримінальних справ про корупційні злочини стосовно 60 осіб.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Київської області, зокрема, до суду з обвинувальними висновками спрямовано кримінальні справи:

– за привласнення, розтрату майна або заволодіння шляхом зловживання службовим становищем (ст. 191 КК України) – 2;

– за зловживання владою, або службовим становищем (ст. 364 КК України) – 22;

– за зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права (ст. 364-1 КК України) – 1;

– за перевищення влади або службових повноважень (ст. 365 КК України) – 9;

– за перевищення повноважень службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми (ст. 365-1 КК України) – 1;

– за одержання хабара (ст. 368 КК України) – 16;

– за комерційний підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми (ст. 368-3 КК України) – 1;

– за постановлення суддею завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови (ст. 375 КК України) – 1.

У кримінальних справах про злочини з ознаками корупційних діянь, досудове розслідування у яких закінчено органами прокуратури, загальна сума збитків становить більше 39 млн грн. З них 4,2 млн грн відшкодовано, на решту суми накладено арешт.

Теги:

корупція

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар