Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У київській міліції виявили керівників з підробленими дипломами

0 18

Прокуратура Києва порушила 3 кримінальних справи проти  співробітників транспортної міліції, які використовували підроблені дипломи про освіту для заняття керівних посад і здобуття спеціальних звань. Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Києва.

Ці факти були виявлені прокуратурою в ході спільної перевірки з управлінням внутрішньої безпеки Головного управління Міністерства внутрішніх справ в Києві з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства співробітниками міліції на транспорті.

Справи порушені за ч. 3 ст. 364 Кримінального кодексу (зловживання владою або службовим становищем) і ч. 4 ст. 358 (використання свідомо підробленого документа).

Законність призначення і перебування на посадах трьох працівників міліції зараз встановлює слідство.

Нагадаємо, в квітні прокуратура Шевченківського району Києва порушила кримінальну справу проти колишнього співробітника спеціального підрозділу “Кобра” МВС за підозрою у використанні підроблених документів про освіту.

Теги:

МВС, прокуратура м.Києва

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар