Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Києві затримали розшукуваного екс-полковника СБУ Крижановського

0 40

26 серпня у приміщенні Генпрокуратури був затриманий екс-полковник СБУ Валентин Крижановський, що знаходився декілька років в розшуку, повідомляє «Сегодня» з посиланням на джерела.

Затримали Крижановського, за словами джерел, колишні його колеги, співробітники СБУ. Правда, пише видання, за наводкою з ГПУ, де несподівано з’явився втікач.

Нагадаємо, колишній помічник начальника управління «К» СБУ, екс-полковник СБУ Валентин Крижановський у листопаді 2005 року звинуватив голову СБУ Ігоря Дріжчаного в контрабанді бракованого гафнію до Китаю, спробі заволодіти 435 мільйонами доларів з рахунків Павла Лазаренка, руйнуванні спецслужб СБУ і ряду інших злочинів. Дріжчаний спростував звинувачення Крижановського.

СБУ вважає звинувачення екс-полковника СБУ Крижановського на адресу Дріжчаного спробою відхилитися від відповідальності за власні злочини.

Проти Крижановського в Україні було порушено 3 кримінальних справи, після чого він заявив про переслідування і переїхав до Росії.

Генпрокуратура проводила слідство у кримінальній справі за фактом зловживання Крижановським службовим становищем і використання підроблених документів з метою реалізації значної кількості цирконію і гафнію, конфіскованих в рамках розслідування іншої кримінальної справи, яка привела до недоотримання державним бюджетом України значних грошових коштів.

У 2006 році Крижановський отримав російське громадянство

Джерело:

proUA

Залиште коментар