Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Києві засудили хакера, який поширював комп’ютерні віруси

0 16
Оболонський районний суд столиці визнав винним 23-річного жителя Київської області за збут шкідливих програмних засобів для несанкціонованого втручання в роботу автоматизованих систем та комп’ютерних мереж.

Як повідомили в СБУ, за рішенням суду молодий чоловік засуджений до 3,5 років позбавлення волі.

Співробітники СБУ затримали злочинця на початку серпня 2009 року, коли він збував комп’ютерні диски зі шкідливими електронними програмами на книжковому ринку Петрівка в Києві.

Зловмисник систематизував інформацію на носіях за темами – для злому паролів, розсилки повідомлень з чужого комп’ютера тощо.

Згідно з висновком фахівців Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, за допомогою програм з вилучених носіїв інформації можна було зруйнувати не тільки паролі віртуальних гаманців користувачів мережі Інтернет, але навіть і складні системи захисту інформації – бази даних державних органів, бухгалтерські програми банківських установ.

Працівники спецслужби вилучили диски з 8,5 тисяч “системних хробаків”, “троянських програм” і вірусів, які стали речовими доказами у кримінальній справі.

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар