Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Києві з будівлі суду, перепилявши грати, втік підсудний

0 16

У Києві з будівлі Солом’янського райсуду втік підслідний. Факт втечі підтвердив начальник прес-служби київської міліції Володимир Поліщук, пише «Сегодня».

Хоча в міліції не коментують подробиць втечі, журналісти з’ясували, що НП сталося на першому поверсі в залі судових засідань №2. На підвіконні залишився слід від підошви взуття великого розміру, на вікні з боку вулиці частково підпиляно залізні грати.

«Я стояв метрах в 150 від суду, пив пиво. Десь о 18.20 бачу, як тротуаром біжить хлопець у чорній куртці, постійно озирається. За ним, кульгаючи, шкандибала дівчина. Хлопець зник у дворах, а через пару хвилин прибігли двоє міліціонерів, почали питати у перехожих про втікача. Напевно, йому допомогли втекти, але звідки тоді знали, в якому залі буде засідання? Чув від міліціонерів, що втікача звинувачують за 309-ою статтею КК (незаконне виготовлення, зберігання наркотиків, – ред.) Звуть його чи то Віктор, чи то Василь Липка», – розповів місцевий житель Микола.

Те, що хлопця судили за наркотики, підтвердив і Поліщук. Неофіційно співробітники міліції кажуть про те, що хлопець зник на таксі, яке чекало на нього під судом.

Джерело:

proUA

Залиште коментар