Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Києві з 1 березня діятимуть нові правила паркування

0 13
З 1 березня 2010 року набувають чинності нові Правила паркування транспортних засобів, затверджені відповідною постановою Кабінету міністрів України від 3 грудня 2009 року.

Про це повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

“Згідно з правилами, після постановки транспортного засобу на паркувальний майданчик відповідно до дорожніх знаків і розмітки, водій зобов’язаний сплатити за паркування шляхом придбання абонементного талону, паркувального талону паркомату або cкориставшись послугою “Мобільне паркування”. Водію потрібно також забезпечити можливість проведення перевірки платіжного документу, розташувавши його у лівому нижньому куті лобового скла транспортного засобу”, – зазначила перший заступник голови КМДА Ірена Кільчицька.

За її словами, факт відсутності платіжного документа працівник служби контролю за дотриманням правил паркування КП “Київтранспарксервіс” фіксуватиме за допомогою фотозйомки. Крім того, у цьому випадку на автомобіль встановлюватиметься технічний засіб, що перешкоджатиме його виїзду з паркувального майданчика.

“Працівник служби контролю за дотриманням правил паркування КП “Київтранспарксервіс” зобов’язаний усунути перешкоду для виїзду транспортного засобу з майданчика після сплати водієм суми за паркування та вартості застосування технічного засобу для перешкоджання виїзду автомобіля”, – додала директор КП “Київтранспарксервіс” Олена Поліщук.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар