Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Києві виловлюють недобросовісних орендодавців

0 18

У Києві почався рейд з виявлення власників квартир, які нелегально надають приміщення в оренду. У разі відсутності у них договору з квартиронаймачем, їх штрафуватимуть, пише «Сегодня».

Збирачі податків по оголошеннях знаходять недобросовісних громадян і притягають їх до відповідальності. Міська влада планує доручити районам узяти на себе функції контролю і гаранта для орендодавців.

За інформацією, відстеженою співробітниками відділу адміністрування податків фізичних осіб Державної податкової інспекції (ДПІ) Святошинського району в журналах «Нерухомість», «Оренда», газеті «Авізо» і на дошках оголошень, встановлені численні факти отримання доходів від оренди житла.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Людмила Денисюк вважає, що місто втрачає чималі суми від несплати податків від оренди квартир і офісів: «Щонайменше, ця сума складає 15-20% доходів від приватних підприємців. Тому, перш за все, потрібно створити базу таких квартир, відрегулювати процес вилучення коштів».

При цьому Денисюк підкреслила, що ні для кого не секрет, що у власника орендованої квартири є домовленість з працівниками ЖЕКу і правоохоронцями, з якими він ділиться заробленими грошима, а ті, у свою чергу, страхують його від різних неприємностей.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар