Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Києві відкрили п’яте відділення для реєстрації прав на нерухоме майно

0 10

Державна реєстраційна служба України відкрила в Києві п’яте відділення для реєстрації прав на нерухоме майно по вул. Трьохсвятительській, 4в

У приміщенні площею майже 100 кв. м працюватимуть п’ять вікон для роботи з громадянами, в двох з них здійснюватиметься прийом документів для отримання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, в трьох — проводитися реєстрація речових прав на нерухомість.

У прес-службі також відзначили, що п’яте відділення стане першим в столиці, де працюватиме електронна система управління чергою.

На даний момент в столиці працюють чотири відділення Державної реєстраційної служби, де здійснюється держреєстрація речових прав на нерухоме майно: по просп. Повітрофлотському, 76-г, просп. Бажана, 7-і, вул. Верхній Вал, 32 і просп. Маяковського, 29.

Прес-служба Укрдержреєстру також повідомила, що з початку 2013 року (за станом на 18 серпня) в Держреєстрі речових прав на нерухоме майно зареєстровано 179,76 тис. заяв і запитів в Києві, з яких майже 60% або 104,43 тис., — нотаріусами. Задоволено 97% (або 164,44 тис.) розглянутих заяв і запитів.

Раніше в Україні діяли чотири державні реєстри, в яких підлягали реєстрації права на нерухомість: реєстр прав власності на нерухоме майно; реєстр операцій; реєстр іпотек і реєстр заборон відчуження нерухомого майна.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар